English
Nerezové cisterny
Volná místa
Kontakt
MILCOM servis a.s.
závod autocisterny
Lhotecká 5
250 01 Stará Boleslav
+420 326 912 766
autocisterny@autocisterny.cz
Hlavní stránky společnosti
Certifikáty ISO 9001:2000 a HACCP jejichž je MILCOM servis a.s. držitelem

Volná místa

Společnost MILCOM servis a.s. specializující se na výrobu cisternových nástaveb vlastní konstrukce, které jsou instalovány na podvozky nákladních automobilů různých značek včetně výroby cisternových přívěsů a návěsů hledá nového člena týmu na pozici:

Zámečník / Svářeč

Náplň práce

  • Výroba nerezových nádrží
  • Stavba cisternových vozidel (automobilů, návěsů přívěsů)
  • Zajímavá různorodá práce s nerezovými materiály, svařování materiálů
  • Ostatní práce při výrobě a opravách cisternových vozidel - zaučíme

Požadujeme

  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání ve společnosti s více jak dvaceti pětiletou zkušeností na trhu
  • Plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
  • Přátelský kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Lékařská péče
  • Pracovní oděv včetně praní a udržování
  • Pravidelná školení
  • Nástup možný ihned
Kontakt:
Petr Nechvíl, ředitel závodu autocisterny  Tel.: +420 737 253 881
nechvil@milcom.cz